Okřídlená hlava andílka
dřevo, řezané, stříbřené, zlacené a pestře polychromované, střední Evropa, 1. pol. 18. století, 30 x 24 cm, doplněné křídlo (Zí)
Prohlášeno za kulturní památku
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 8.000,-
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Okřídlená hlava andílka
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |